Kuchnia

zapraszamy serdecznie !
Przyjazna lokalizacja oraz unikalny wystrój sprawiają, że „Cedrowy Dworek" okaże się idealnym miejscem
do organizacji spotkań rodzinnych, biesiad i imprez firmowych. 
 
Kuchnia inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta o najwyższej jakości produkty, łączy tradycyjne metody wraz z nowoczesnymi technikami kulinarnymi.Wykwintne menu stworzone przez naszego Szefa Kuchni przypomni Państwu, smak tradycyjnych specjałów kuchni polskiej i regionalnej.
 
Uprzejmie informujemy, że że aktualnie naszą restauracja jest dostępna wyłącznie dla rezerwacji z ustalonym wcześniej menu. 

Co nas wyróżnia ?

  • Sala Kominkowa – klimatyczne miejsce, gdzie cegła i kominek stanowią główną ozdobę. Sala kominkowa to serce „Cedrowego Dworku”, to tu witamy i zapraszamy do stołu naszych Gości.
  • Sala Wójtowa – kameralna sala na piętrze, która jest idealnym miejscem do zorganizowania przyjęcia lub spotkania rodzinnego. Sala posiada oddzielne wyjście na taras, z którego rozpościera się urzekający widok na Żuławy.
  • Sala Balowa – stylowe a zarazem eleganckie miejsce, w którym zorganizujemy dla Państwa wymarzone wesele. Sala posiada kameralne patio oraz oddzielny, zaciszny dziedziniec, z bliskim sąsiedztwem żuławskich pól.
  • Cedrowy Dworek to idealne miejsca dla osób ceniących sobie ciszę, rodzinną atmosferę oraz wyśmienitą kuchnię.

Nasze karty menu

zapraszamy serdecznie !

Uroczyste obiady

pobierz pdf

TORTY NA WYJĄTKOWE OKAZJE

pobierz pdf

ZAPRASZAMY NA DANIA OBIADOWE

PRF